ОСТАННІ НОВИНИ

Кудлатий красунчик Гоша та зворушлива Дрю: 15 вихованців ЛКП «Лев», які шукають домівку

Юлія Шпак

|

Львів’ян просять допомогти прилаштувати собачок, які шукають домівки, а зараз перебувають в ЛКП «Лев». Про це комунальне підприємство повідомляє на своїй сторінці у Facebook.

 

«Взимку рішення завести домашнього улюбленця особливо важливі. Адже місце собак та котиків – у теплому домі та люблячій родині», – йдеться у повідомленні.

Зворушлива собачка Мімі – метис такси. Молоденька, повністю налаштована на людину. З поведінки робимо висновки, що вона була в родині. Можливо, загубилася і її шукають.

Реклама партнерів

Люк. Чудовий песик середнього віку. Метис пороли чау-чау. Милий та добрий ведмедик.

Ерна, молоденька красунька. Метис кокера спанієля. Гладкошерста, тому для неї бажане квартирне утримання. Чемна, слухняна, добре піддається навчанню.

Барсік, маленький собачка, енергійний та веселий дзвіночок. Підійде на прилаштування у сім’ю, де є діти, які люблять тварин. Цей песик – для квартирного утримування.

Бен, молодий собака, метис золотистого ретривера. Має тату у лівому вусі, а, отже, був домашнім. Можливо, хтось упізнає цього собаку. Окрім того, що красунчик, Бен ще й енергійний, любить довгі прогулянки та людей.

Молоденька Веста – спокійна собачка, теж для квартирного утримання. Любить, щоб її гладили. Дружня. Добре гуляє на повідку.

Граційна Стейсі, метис курцхаара. Молода і абсолютно ручна та соціалізована, піддається навчанню і може проживати в квартирі.

Сем, собака середнього віку. Зовсім невеликий на зріст, мав на собі чорний тоненький нашийник (на фото видно), добряга і наразі трішки наляканий. З його зовнішнього вигляду бачимо, що попередні господарі не дуже доглядали за ним, у нього занедбане хутро. Підійде на прилаштування в родину, яка розділить з ним свою домівку та подарує любов.

Кудлатий красунчик Гоша. Собака середнього віку. Швидше за все проживав у квартирі, оскільки усі свої справи робить виключно на вулиці. Добряк-гігант, друг вашої мрії.

Зворушлива Дрю з милим куцим хвостиком соціалізована, може жити в родині, де є дітки, які люблять тварин. Дружня, добре піддається навчанню, виконує базові команди.

Меліса – справжній охоронець. Пильна, уважна, гавкуча. А, окрім цього, ще й має чудовий окрас.

Чудова Ненсі, яка не повинна жити на вулиці, оскільки зовсім не пристосована до вуличного життя, насиченого небезпеками. Ця собачка підійде на прилаштування в родину старшим людям, які люблять довгі прогулянки та мають бажання завести друга.

Патрісія – метис німецької вівчарки. Коли потрапила до нас, мала на собі нашийник (видно на фото). Ця собака – чудовий друг та охоронець.

Сара з обережністю та настороженістю підходить до людини, та, коли відчуває, що їй нічого не загрожує, тягнеться в обійми і дає лапку, а її очі кажуть: «Давай дружити!» Дуже мила собака-друг.

Маленька Тесса ще досі в ЛКП «Лев». Вона – ніжна та дружня. Чемна собаця для проживання в квартирі.

Додамо, що ознайомитися з цими чудовими чотирилапими можна в ЛКП «Лев»: Львів, вул. Промислова, 56, тел.: 068 535 4545. Працює ЛКП «Лев» щодня без вихідних з 8:00 до 20:00!

Фото: Іра Шелест, Марта Сирко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...