ОСТАННІ НОВИНИ

З понеділка для мешканців Винник запустять шатл-бас

Вероніка Рой

|

З понеділка, 26 листопада, для покращення транспортного сполучення міста Винники на маршрут №29 виїдуть нові 12-метрові автобуси, а для мешканців нижньої частини Винників запускають шатл-бас. Про це йдеться на сайті АТП-1.

 

Як повідомив директор ЛК АТП №1 Орест Хамула, для мешканців нижньої частини Винників з понеділка розпочне працювати шатл-бас – автобус ЧАЗ, який у робочі дні курсуватиме за розкладом з вул. Забава з 6:30 до 21:00.

«Шатл-бас сполучатиме вул. Забава та вул. Франка з центральною частиною Винників, де пасажири зможуть зручно пересісти на автобуси №5а та №29», – розповів Орест Хамула.

У шатл-басі діятиме пересадковий квиток. Придбавши квиток у водія шатл-баса, пасажири зможуть пересісти в автобуси №5А і №29 безкоштовно. Для цього необхідно віддати водію автобуса №5А або №29 придбаний в шатл-басі квиток. На зворотному шляху мешканці Винників платитимуть за проїзд у автобусах №5А і №29, а натомість пересідатимуть у шатл-бас безкоштовно. Таким чином дістатися з нижньої частини Винників до центру Львова чи залізничного вокзалу можна буде, заплативши за одну поїздку.

Нагадаємо, з понеділка на маршруті №29 (Винники – Залізничний вокзал) розпочнуть курсувати 12 великих автобусів. Для зменшення дублювання маршрутів, автобус №5А курсуватиме повз Винниківське озеро. Маршрут автобуса №29, який проходить через Лисчиничі та вул. Тракт Глинянський, залишиться незмінним.

Фото: АТП-1

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...