ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині утилізували контрабандних сигарет на понад півмільйона

Дарина Смеречанська

|

У Львівській області знищили на понад 560 тис. грн сигарет, які свого часу працівники Львівської митниці вилучили при спробі незаконного переміщення через митний кордон України. Про це ГУ ДФС у Львівській області повідомило на своїй Facebook-сторінці.

 

На підставі законодавчих документів Кабінету Міністрів України, Митного кодексу України цей товар у встановленому порядку перейшов у дохід держави та зберігався на складах Львівської митниці ДФС. Знищення відбулось за участі членів комісії, до складу якої увійшли представники Львівської митниці ДФС, Львівської міської ради, ГУ ДФС у Львівській області, виробників та імпортерів тютюнових виробів. Також за процесом утилізації спостерігали представники громадських організацій.
Згідно з актами про знищення (утилізацію) внаслідок термічної обробки (спалювання) знищено понад 37 000 пачок сигарет різних марок, 430 банок жувального тютюну. Загалом знищено товару на понад 560 тис. грн.

Реклама партнерів

Нещодавно в такий спосіб було утилізовано майже 2 тонни неякісної або небезпечної продукції.

Також завтра, згідно з протоколом засідання постійної комісії Львівської митниці ДФС з розпорядження майном, відбудеться утилізація алкогольних виробів (вина, пива).

Фото: ДФС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...