ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові виявили 72 незаконні гральні заклади

Наталя Дуляба

|

У Львові під виглядом національних лотерей функціонують 72 незаконні гральні заклади. Міська рада згодом планує оприлюднити їхній повний перелік. Про це сьогодні, 8 листопада, під час сесії Львівської міської ради повідомила директорка юридичного департаменту Гелена Пайонкевич.

 

«Під закладами національних лотерей підновили свою діяльність заклади грального бізнесу, функціонування яких заборонене чинним законодавством. Ми маємо мало важелів впливу на цю ситуацію, але пропонували вирішити її нестандартним способом. Прийнята у липні ухвала стала підставою для проведення інвентаризації таких закладів на території міста, щоб чітко володіти інформацією», – розповіла Гелена Пайонкевич.

За її словами, районні адміністрації виявили у Львові 72 незаконні гральні заклади, серед них п’ятеро розташовані у МАФах. Тому за таку діяльність найближчим часом їх виключать із затвердженого переліку малих архітектурних форм міста.

Реклама партнерів

Інформацію про діяльність виявлених гральних закладів міська рада передала у ДФС Львівщини та в поліцію. За функціонування двох таких закладів правоохоронці відкрили кримінальні справи.

«Ми скерували листи з проханням провести перевірки у таких гральних закладах. Нацполіція Львівщини провела їх, і встановила, що заклади, розташовані на вул. Князя Мстислава Удатного і на вул. Словацького, 18, не належать до державних лотерей, і є по суті закладами грального бізнесу. Станом на сьогодні за цими фактами є порушені кримінальні провадження», – додала Гелена Пайонкевич.

Нагадаємо, у липні міська рада Львова прийняла ухвалу щодо протидії гральному бізнесу та розповсюдженню азартних ігор на території міста. Крім проведення перевірок таких закладів, мерія також заборонила розташовувати будь-які гральні заклади на відстані 500 м від навчальних закладів та закладів охорони здоров’я.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...