ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові шукають помічників Святого Миколая

Вероніка Рой

|

Сьогодні, 7 листопада, у Львові розпочався набір волонтерів для благочинної акції «Миколай про тебе не забуде!». Про це повідомляють організатори заходу.

 

«Вкотре розпочинає роботу акція «Миколай про тебе не забуде».  Разом з небайдужими людьми, організаціями, спільнотами та навчальними закладами міста Львова, ми створюємо атмосферу справжнього дива для тих, хто цього потребує. Завдяки волонтерам, Чудотворець прийде до дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей. Фабрика Миколая вперше запрацювала  Львові у 2001 році, і тепер з року в рік працює у багатьох містах України напередодні Дня Святого Миколая. Станьте частинкою добра, це так просто і так приємно. Минулого року Помічникам Святого Миколая вдалося рознести подарунки від Чудотворця  та подарувати віру в дива 2800 малюкам у Львові», – мовиться у повідомленні організаторів.

Всі бажаючі можуть долучитися до акції «Миколай про тебе не забуде» та стати помічником Святого: пакувати подарунки на Фабриці Миколая та розносити їх по домівках малечі, а також, якщо маєте можливість, ви можете стати водіями-волонтерами та допомогти Помічникам з пакунками дістатись у всі куточки Львова ввечері 18 грудня.

Для того, щоб стати помічником Святого Миколая потрібно зареєструватися на сайті http://mykolaj.com.ua/ та пройти один з коротких вишколів, що пройдуть 24 листопада та 1 грудня в офісі компанії Елекс (вул. Наукова 7г), а також 8 грудня (місце проведення буде повідомлене на сайті акції згодом). Обрати дату та час вишколу ви можете під час онлайн реєстрації. Реєстрація волонтерів триватиме до 1 грудня 2018 року.

Довідка

Миколай про тебе не забуде — щорічна благочинна акція, започаткована у Львові в 2001 році молодіжною громадською організацією «Академія Української Молоді» з метою збору подарунків для дітей із багатодітних та малозабезпечених сімей. Проводиться на всій території України напередодні дня святого Миколая. Метою акції є допомогти кожному наслідувати гарний приклад діянь Чудотворця та принести свято, радість, віру в чудеса з подарунками та вітаннями від Св. Миколая  малюкам, котрі цього потребують. Завданням акції є зібрати та роздати подарунки (солодощі, іграшки, книжки, фарби, олівці, зошити, засоби гігієни) для тих діток, які могли би залишитися без нашої або батьківської уваги, а також створити особливу чарівну атмосферу свята.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...