Українська фехтувальниця здобула друге «золото» на Юнацьких Олімпійських іграх

Вероніка Рой

|

Українська шпажиста Катерина Чорній на ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських іграх в аргентинському Буенос-Айресі здобула другу золоту медаль.  Про це у Facebook повідомляє Національна федерація фехтування України.

У турнірі змішаних команд Катерина Чорній виступила в команді «Європа 1». В чвертьфіналі збірна Чорній виграла в Африки (30:18), далі пройшла «Європу-3» (30:22), а у фінальному поєдинку виявилася сильнішою фехтувальників з «Азія-Океанія-1» (28:25).

Додамо,що  Катерина Чорній здобула «золото» в особистих змаганнях на ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських ігор.

Нагадаємо, український дзюдоїст Олег Вередиба приніс українській збірній першу нагороду на Юнацькій Олімпіаді в Буенос-Айресі. У ваговій категорії до 55 кг він завоював «бронзу». А другу золоту медаль Україні приніс  веслувальник Іван Тищенко.