ОСТАННІ НОВИНИ

Майже 80% українців не довіряють судам

Олена Карп'юк

|

Судам України не довірять 78,5% громадян. Про це свідчать результати опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології, пише Укрінформ.

 

«Судам України скоріше або повністю довіряють 12,3% жителів, не довіряють – 78,5%. Ще 9,2% респондентів не визначилися зі своєю думкою або відмовилися відповідати», – йдеться у результатах дослідження.

Крім того, серед респондентів, які чули про проведення судової реформи в Україні, 0,9% вважають її повністю успішною, 10,2% – у цілому успішною, хоча вбачають деякі негативні аспекти. Водночас 23,7% вважають судову реформу в цілому неуспішною, хоча вбачають деякі позитивні зрушення, а 44% дотримуються думки, що реформа була повністю неуспішною.

Згідно з опитуванням, також 53,2% респондентів хотіли би побачити як наслідок успішного проведення судової реформи позбавлення суддівської недоторканності і привілеїв. 49,4% опитаних вважають, що потрібно запровадити майнову відповідальність суддів за незаконні рішення. Водночас 40,5% респондентів хочуть скорочення термінів розгляду справ у судах, а 38,8% виступають за прискорення виконання судових рішень.

Опитування було проведене КМІС з 12 по 24 вересня по всій території України, крім Криму і окупованих частин Донецької і Луганської областей. Всього було опитано 2011 респондентів. Похибка не перевищує 3,3%.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...