ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині цьогоріч зафіксували 18 випадків сказу серед тварин

Вероніка Рой

|

За 8 місяців цього року на Львівщині зареєстрували 18 випадків сказу серед тварин. Про це повідомляє Львівський обласний лабораторний центр МОЗ.

 

Так, протягом року сказ виявили у лисиці – 6 вип. (Жовківський, Миколаївський – 2 вип., Стрийський, Дрогобицький – по 1), собаки – 4 вип. (Жовківський – 2, Золочівський та Буський р-ни – по 1 ), коти – 7 випадків (Старосамбірський – 2, Пустомитівський, Дрогобицький, Городоцький, Золочівський, Самбірський р-ни), корова – 1 випадок (Сокальський р-н).

Зазначається, що всерпні 2018 року зареєстровані 4 випадки сказу серед тварин в Буському районі (собака) і Самбірському районі (кіт), Стрийському (лисиця), Миколаївському (лисиця), в серпні 2017 року реєструвалися 3 випадки.

За аналогічний період минулого року реєструвалися 16 випадків сказу серед тварин. У всіх випадках сказу тварин проведені засідання районних протиепізоотичних комісій, на яких затверджені комплексні плани локалізації та ліквідації осередку сказу та винесені постанови про накладання карантинних обмежень.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...