ОСТАННІ НОВИНИ

Верховна Рада збільшила кількість членів ЦВК

Юлія Шпак

|

Верховна Рада збільшила кількість членів Центральної виборчої комісії з 15-ти до 17 осіб. Відповідний законопроект №9090 за основу і в цілому підтримали 236 народних депутатів. Голосування за призначення нових членів ЦВК очікується в четвер, 20 вересня. Про це повідомляє УП.

 

Перед голосуванням за розширення складу Центрвиборчкому спікер Андрій Парубій сказав: «Або післязавтра, в четвер ввечері, Україна буде з новою Виборчою комісією, або ми маємо ризик зайти у вибори зі старою виборчою комісією».

«Хто за оновлення складу ЦВК, той проголосує за розблокування (процесу – ред.). І я закликаю всіх підтримати і проголосувати даний закон», – сказав голова Верховної Ради.

Після позитивного голосування Парубій підсумував: «Рішення прийнято, закон прийнятий – і це дає нам можливість у четвер обрати новий склад Центральної виборчої комісії. Нове ЦВК буде!».

Раніше точилися тривалі суперечки щодо кандидатів на посади членів ЦВК, яку слід оновити. У комітеті було 13 вакантних місць, а кандидатур запропонували 14.

Відтак збільшення складу ЦВК спростить переговори політсил щодо нового складу.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...