ОСТАННІ НОВИНИ

Укрзалізниця хоче замінити приміські потяги автобусами

Юлія Шпак

|

Укрзалізниця розглядає можливість припинення курсування ряду приміських поїздів, заповнюваність яких становить до 20%. Замість цього в УЗ на такі маршрути готові запустити автобуси. Про це заявив в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов в інтерв’ю delo.ua.

 

«Це питання, яке ми обговорюємо вже протягом року. У нас є напрямки, де завантаженість приміських поїздів становить до 20%. Потяги ходять майже порожні, а ми витрачаємо кошти на ремонт, на утримання … Для нас набагато економічно прийнятний варіант – придбати автобуси і запустити їх на такі напрямки», – повідомив Кравцов.

Він зазначив, що на сьогодні в обговоренні знаходиться близько 20 таких напрямків.

«Але проблема в тому, що всюди ми повинні отримувати згоду місцевих рад. Це проблема, особливо перед виборами … Але це потрібно для підвищення ефективності, і ми намагаємося це донести місцевим радам», – резюмував Кравцов.

Додамо, Укрзалізниця неодноразово заявляла про збитковість пасажирського сектора. За даними залізничного відомства, в приміському сполученні діючі тарифи на пасажирські перевезення поки нижче собівартості в середньому в 7-8 разів. В УЗ відзначають, що зараз на покриття збитків від пасажирських перевезень направляються доходи від вантажних перевезень.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...