ОСТАННІ НОВИНИ

Хто може потрапити на Book Forum у Львові безкоштовно?

Юлія Шпак

|

Упродовж 19-23 вересня у Львові відбудеться ювілейний 25-й Book Forum – найбільший літературний, культурний захід України і Центрально-Східної Європи. Для дітей віком до 16 років вхід на форум – безкоштовний. Про це повідомила сьогодні, 13 вересня, під час організаційної наради президент Book Forum’у Олександра Коваль, передає прес-служба Львівської ОДА.

 

«Для дітей дошкільного віку та школярів до 16 років вхід на 25–й Book Forum буде  безкоштовним. Також безкоштовний квиток отримають працівники освіти  та культури,  які попередньо зареєструвались. При собі необхідно мати посвідчення особи», – зазначила Олександра Коваль.

Зокрема, безкоштовно відвідати книжкову подію зможуть пенсіонери, особи з інвалідністю I-II груп, військовослужбовці строкової служби, учасники ООС. Згадані категорії осіб повинні мати спеціальне посвідчення.

Зазначимо, події 25–го Book Forum  відбуватимуться не лише у Палаці Мистецтв, а й у 50-ти локаціях міста.

Загалом, упродовж 5-ти днів гості форуму зможуть відвідати 1000 культурних та освітніх заходів, поспілкуватися з авторами та придбати книги.

Фокусною темою цьогорічного Book Forum стане «Ринок свободи». Також у програмі Форуму –  Міжнародний літературний фестиваль, який відвідають автори з 25 країн, Міжнародний бібліофорум, благодійна акція для людей похилого віку «Третій вік: задоволення від читання» та книжковий ярмарок, церемонія нагородження видавців  найкращих книжок «BFL Best Book Award».

Із повною програмою можна ознайомитись за посиланням.

Усі охочі відвідати  25-й Book Forum можуть придбати квитки тут.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...