ОСТАННІ НОВИНИ

Українська православна церква отримує у власність усі будівлі, які зараз в Україні займає Московський патріархат, – Філарет

Олександр Косик

|

Після визнання єдиної Української православної церкви усі будівлі, які зараз займає в Україні Московський патріархат, перейдуть у власність УПЦ. Про це повідомив предстоятель УПЦ КП – патріарх Київський і всієї Русі-України Філарет, передає прес-служба УПЦ КП.

 

«Держава передала свою власність в користування українській церкві Московського патріархату. Але коли буде тут українська церква визнана, то Лавра – і одна, і друга (Києво-Печерська і Почаївська – УП) – будуть передані українській церкві», – наголосив він.

«Справа в тому, що ніякої власності Московський патріархат в Україні не має. Власність церкви в Україні є власністю української церкви», – додав Філарет.

Він зазначив, що Києво-Печерська і Почаївська лаври є українськими святинями, до яких Московський патріархат ніякого відношення не має.

«А ті парафії, які побудували, і свої храми за свій кошт, то це є власність цих парафій, а не Росії. Тому Росія тут своєї власності церковної не має», – пояснив Філарет.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.