ОСТАННІ НОВИНИ

Чужих дітей не буває. Мешканцям Львівщини приходитимуть SMS про зниклих дітей

Соломія Головіна

|

У Львівській області та у місті Львів сьогодні, 31 липня, стартував спільний соціальний проект «Пошук дітей», започаткований Нацполіцією та телеком-оператором «Київстар».

 

Абонентам приходитиме SMS-розсилка з інформацією про зниклих дітей. Вона є безкоштовною і допомагатиме правоохоронцям використовувати можливості мобільної мережі для оперативного сповіщення в разі зникнення дітей. Проект «Пошук дітей» має допомогти швидше знаходити зниклих, адже до пошуку можуть долучатися значно більше небайдужих людей.

Власне сповіщення будуть містити інформацію про дитину, обставини її зникнення, посилання на Facebook-сторінку ГУ НП у Львівській області з більш детальною інформацією та фото, а також контакти, за якими можуть звертатися потенційні свідки. Повідомлення отримають абоненти, які знаходилися поруч із місцем зникнення дитини в радіусі від 1 до 3 км. Абоненти, які не хочуть отримувати такі SMS, можуть самостійно відключитися від розсилки.

«Коли зникає дитина, то її розшуком займається максимальна кількість працівників поліції. При потребі ми залучаємо Нацгвардію, працівників ДСНС. Всі чудово знають, що найефективнішими є перші години пошуку», – розповів в.о.начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області полковник поліції Тарас Сабанюк.

Він додав, що протягом 2015-2017 року в Україні спостерігається значне збільшення заявок і повідомлень про зникнення дітей. Так, за півроку поліції надійшли повідомлення про зникнення 254 дітей у області. Із них 223 дитини розшукали протягом доби.

«Основними причинами того, чому діти залишають своє місце проживання є залишення дітей без догляду, конфлікт з батьками та опікунам, схильність до бродяжництва, прагнення самостійного способу життя, насильство в сім’ї», – пояснив Тарас Сабанюк.

Водночас правоохоронці наголошують, що нема значення скільки часу пройшло з моменту зникнення дитини, поліція відразу ж кинеться на пошуки.

«Зараз нема такого поняття як три доби, 3-5 годин, тощо. Як тільки-но надходить скарга про зникнення дитини, вона відразу реєструється і проводиться реагування», – наголосив начальник УОАЗОР поліції Львівщини полковник поліції Сергій Гривняк

Додамо, що цей проект вже діє у Одеській області, Дніпропетровській і Запорізькій областях.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...