ОСТАННІ НОВИНИ

Небайдужих просять допомогти врятувати вчительку, яка долає рак

Андрій Котенський

|

Небайдужих просять допомогти 40-річній учительці зі Львова Христині Мельник, якій дуже потрібні кошти, щоб подолати рак молочної залози.

 

Христині Мельник, яка є хорошою дружиною, люблячою мамою двох маленьких дітей, талановитою вчителькою англійської мови і переможницею міської програми «Успішний педагог», діагноз рак молочної залози  поставили понад півроку тому.

Недуга проявилася несподівано, проблему вона виявила сама, зробила мамографію, яка підтвердила рак молочної залози першої стадії. Метастазів не було, але виявилося, не одне, а відразу кілька новоутворень.

Наприкінці січня жінці зробили мастоктомію. Після цього призначили курс із шести хіміотерапій.

Та щоб видужати і повернутися до повноцінного життя, їй потрібно пройти дороговартісне лікування – вводити швейцарський препарат герцептин. Він потрібен, аби не допустити поширення метастазів у організмі.

Два курси жінка вже пройшла. Однак лікування складається з 18 курсів, які потрібно проводити що три тижні. Вартість одного курсу – 40-45 тисяч гривень. Загальна вартість лікування – 800 тисяч гривень!

«Уколи, які мені потрібно вводити кожні три тижні, – це хіміотерапія. І якщо після попереднього курсу із шести «хімій» я почувалася вкрай погано, то після цих двох уколів мені стало набагато краще. За другий укол, який мені вже зробили, заплатила 40 тисяч 250 гривень. Приблизно таку ж суму доведеться платити ще 16 раз. Це для мене шалені гроші…», – бідкається Христина.

Жінка дуже сподівається, що в державі підуть зміни на краще і що потрібні ліки з’являться у лікарні. «Як мені розповіли, останній раз герцептин був у наявності в лікарні п’ять років тому. Зараз мусимо збирати гроші на нього самі. Відчуваю велику підтримку родичів, колег, на багато чому економимо», – бідкається вона.

Покидати роботу Христина Мельник не має наміру – і далі вчителюватиме.

Сім’я великих статків не має, тож просить небайдужих допомогти їй фінансово! Адже Христина так хоче жити заради двох своїх маленьких діток, які ростуть і яким дуже потрібна мама, тому готова боротися за своє життя до кінця!

Переказ грошей можна здійснити

на картку Приватбанку.

Номери рахунків:

5168 7426 0488 3995,

5158 7573 5742 9010,

Мельник Христина Іванівна

За матеріалом Львівської пошти

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...