«Карпати» з мінімальним рахунком обіграли «Чорноморець»

Юлія Шпак

|

У Львові на стадіоні «Україна» відбувся матч 2-го туру Прем’єр-ліги, в якому «Карпати» здобули перемогу над одеським «Чорноморцем», пише УНІАН.

Поєдинок завершився з рахунком 1:0, повідомляє офіційний сайт змагань.

Перевага львів’ян на старті зустрічі закономірно вилилася у взяття воріт на 16-й хвилині зустрічі. Мякушко підібрав м’яч на правому фланзі і віддав на Шведа, якого ніхто не тримав у штрафному майданчику. Той пробив у дальній кут – 1:0.

У подальшому гольові моменти були в обох суперників. Одесити на останніх хвилинах втратили дві 100-відсоткові можливості, але врятувати бодай одне очко не змогли.

«Карпати» після поразки у стартовому турі набрали перші очки в чемпіонаті. «Чорноморець», навпаки, після перемоги в 1-му турі над «Олімпіком» зазнав першої невдачі.