ОСТАННІ НОВИНИ

На пікеті Міноборони доброволець вчинив самоспалення

Андрій Котенський

|

У Києві на пікеті під Міноборони доброволець Сергій Ульянов вчинив самоспалення на знак протесту проти судового рішення у його справі. Підпал колишнього військового ЗСУ стався у ефірі телеканалу ЗІК.

Як повідомляють журналісти ЗІКу, два роки триває судова тяганина бійця одного із підрозділів сил спеціальних операцій ЗСУ Сергія Ульянова. Він вимагає визнання рівних прав добровольців із учасниками бойових дій. На знак протесту під Міністерством оборони чоловік облив себе горючою сумішшю і підпалив.

До цього Сергій Ульянов розповів, що тривалий час добровольці не могли поспілкуватися з представниками Міноборони, минулого року навіть голодували під стінами відомства. Вони вимагали, аби права усіх бійців, які воювали на фронті, були рівними за законом.

«Закінчилось все тим, що хлопців відправили як військовослужбовців на воєнно-лікарську комісію у госпіталь. Там нас списали за усіма старими болячками, у кого були контузії та інше. За цей час командуючий силами спеціальної операції Луньов нас перевів незрозумілими указами в особисте розпорядження і після проходження ВЛК, мене за один день вкотре вигнали», – сказав Ульянов.

За його словами, з ним не розрахувались та навмисно не видали потрібних документів. Хоча за процедурою це незаконно.

«Я залишився у повітрі, навіть не можу стати на військовий облік. Просто не можу далі жити і нормально працювати та розвиватися. Мого бойового побратима взагалі звільнили без його відома, він також не отримав жодних документів…», – розповів до самозаймання боєць.

Варто зазначити, що палаючого Ульянова швидко загасили добровольці, які вочевидь готувалися до цього сценарію, адже відразу застосували засоби від опіків.

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...