ОСТАННІ НОВИНИ

Де і за скільки навчаються діти Порошенка та інших топ-посадовців

Омелян Шевчук

|

27% дітей українських високопосадовців навчаються за кордоном, на що у минулому році впливові батьки витратили 35,5 мільйонів гривень. Про це повідомляє УП із посиланням на  Bihus.info.

 

Зазначається, що найбільше грошей у навчання своїх дітей у минулому році витратив президент Петро Порошенко.

Так, його доньки-двійнята Олександра й Євгенія та наймолодший син Михайло навчаються у британському Сoncord College, на що гарант витрачає  3,8 млн гривень на рік.

Повідомляється, що не відстає у подібних витратах від президента і народний депутат від “Блоку Петра Порошенка” Руслан Демчак.

Він також відправив своїх дітей отримувати знання у Великій Британії.

Обходиться це нардепові у понад 2 млн гривень на рік.

Автори додають, що змалечку навчаються в Європі і діти радниці голови Адміністрації президента Наталії Попович.

Згідно декларації за 2017 рік, на їхню дошкільну та середню освіту вони зі своїм чоловіком Ігорем Перегінцем, що раніше обіймав посаду заступника міністра охорони здоров’я, витратили понад 1,7 млн грн.

На четвертому місці журналістського рейтингу опинився депутат Хмельницької облради Андрій Гордійчук, який також відправив свого сина на навчання на “туманний Альбіон”.

Обходиться  це йому у 1,4 млн гривень на рік.

«І з усього 40-тисячним відставанням від Гордійчука замикає топ-5 екс-голова Нацбанку Валерія Гонтарева, що теж обрала для свого сина британську освіту, щоправда, в Києві», – повідомляє видання.

Зазначається, що у 2017 році Микита Гонтарев закінчив столичну British International School, випускникам якої одночасно видається міжнародний сертифікат і український атестат.

Всього, згідно з журналістським дослідження, за кордоном навчаються близько 27% дітей чиновників, які задекларували витрати на освіту.

Найпопулярнішими країнами для здобуття знань виявилися Велика Британія та Сполучені Штати Америки.

Також чада українських високопосадовців навчаються в Іспанії, Данії, Канаді, Швейцарії, Німеччині, Чехії та Нідерландах.

Повідомляється, що загалом же на освіту своїх дітей у 2017 році 133 чиновники витратили 35,5 млн гривень.

 

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...