ОСТАННІ НОВИНИ

Львівобленерго заплатить київській фірмі за драбини вдвічі більше від ціни виробника

Олена Карп'юк

|

ПрАТ «Львівобленерго» за результатами допорогової закупівлі 6 липня підписало договір на постачання приставних склопластикових драбин на 491 тис. грн з ТОВ «Компанія НЕГ». Про це стало відомо з сайту закупівель Prozorro, пишуть «Наші гроші. Львів».

 

Участь у закупівлі взяла лише одна фірма з пропозицією на 390 грн менше від очікуваної вартості, яка й була визнана переможцем. Згідно з додатком до договору, обленерго замовило 13 приставних склопластикових драбин ЛПВСТ – 7,5М, які призначені для проведення робіт на опорах повітряних ліній. Вартість однієї драбини становитиме 37,77 тис. грн з ПДВ.

Виробником драбин, як вказано в додатку до договору, є харківська компанія «Технологічна група «Екіпаж». Там на запит «НГ» повідомили, що вартість однієї такої драбини становить лише 21 тис. грн з ПДВ, тобто на 44% менше від ціни для обленерго. Загалом усі драбини можна було б замовити за 273 тис. грн, тобто на 218 тис. грн дешевше.

Київське ТОВ «Компанія НЕГ» зареєстроване півтора роки тому Наталією та Олександром Кузнецовими. З того часу компанія, за даними Prozorro, отримує замовлення лише від обленерго: «Прикарпаття обленерго», «Львівобленерго», «Запоріжжяобленерго» загалом майже на 9 млн грн.

Олександр Кузнецов також був керівником та засновником ТОВ «Нова енергетична група» (НЕГ), яке в 2016-2017 рр. отримало замовлень на понад 6,6 млн грн від «Львівобленерго» та «Прикарпаттяобленерго».

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...