ОСТАННІ НОВИНИ

Керівниця юстиції Львівщини перейшла на роботу в Мін'юст

Дарина Смеречанська

|

Начальниця головного управління юстиції у Львівській області Іванна Смачило стала заступницею міністра юстиції України. Інформацію про свій перехід на роботу в Мін’юст підтвердила сама Іванна Смачило, уточнивши, що це призначення у середу, 4 липня, вже погодив Кабмін, передає zaxid.net.

 

«Думаю, на новій посаді почну працювати з наступного тижня, оскільки ще потрібно завершити деякі справи тут у Львові. Посада керівника головного управління юстиції у Львівській області від того часу стане вакантною, можливо, на неї з часом оголосять конкурс. Про напрямок роботи у міністерстві наразі не можу нічого точного сказати, маю деякі думки, але поки це ще рано озвучувати», – розповіла Іванна Смачило.

На посаді начальниці управління юстиції у Львівській області 41-річна Іванна Смачило працювала близько шести місяців – від кінця січня 2018 року. До цього вона два роки очолювала територіальне управління юстиції у Рівненській області, де у 2017 році ініціювала запровадження пілотного проекту із застосування санкцій до неплатників аліментів.

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...