ОСТАННІ НОВИНИ

У Синютки кажуть, що завдяки біг-бордам і промороликам на дорогах рівень смертності впав на 20%

Дарина Смеречанська

|

Зі стартом інформаційної кампанії, в межах якої було розміщено біг-борди та проморолики, рівень смертності на дорогах Львівщини знизився на 20%. Про це заявив сьогодні, 26 червня, під час наради в рамках реалізації проекту «Безпека учасників дорожнього руху»  заявив начальник відділу розвитку інфраструктури та тендерно-договірних відносин Микола Одиноцький, передає прес-служба Львівської ОДА.

 

Під час наради учасників ознайомили із результатами попередньої кампанії, мета якої була підвищити рівень обізнаності учасників дорожнього руху про небезпеку перевищення швидкості задля зміни поведінки водіїв на дорозі.

«Ми покладали великі сподівання на минулорічну кампанію, і вона себе виправдала. Зараз у планах організувати іще масштабнішу кампанію із безпеки дорожнього руху «Віч-на-віч» за фінансової підтримки Європейського інвестиційного банку. Міністерство інфраструктури України підтримує подібні проекти, адже це один із заходів, що реалізовуватимуть в межах Програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні до 2020 року. Уся кампанія сфокусована навколо цінності людського життя та покликана підвищити рівень відповідальності за кермом», – зазначила експерт з комунікації Рамона Лупу.

Успішність першої інформаційної кампанії посприяла організації ще одного такого проекту зі збільшенням кількості залучених регіонів.

«Зі стартом інформаційної кампанії, в межах якої було розміщено біг-борди та проморолики, рівень смертності на дорогах знизився на 20%. За статистикою поліції після запуску подібних проектів значно знижується кількість ДТП через перевищення швидкості. Такі кампанії особливо актуальні зараз в світлі збільшення капітально відремонтованих доріг на Львівщині», – наголосив начальник відділу розвитку інфраструктури та тендерно-договірних відносин Микола Одиноцький.

Відтак, друга інформаційна кампанія із безпеки дорожнього руху «Віч-на-віч» розпочнеться уже у вересні та охопить шість областей, серед яких Львівська, Івано-Франківська, Херсонська, Харківська, Хмельницька та Житомирська області.

 

 

 

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...