ОСТАННІ НОВИНИ

Мін'юст «відхрещується» від наміру легалізувати одностатеві шлюби. Але відео показує інше

Дарина Смеречанська

|

Міністерство юстиції заперечує, що розробляло і подавало на розгляд проекти нормативних актів щодо легалізації цивільного партнерства для одностатевих пар. Про це інформує прес-служба відомства.

 

Як зазначається, 12 червня директор Директорату з прав людини, доступу до правосуддя та правової обізнаності Владислав Власюк під час круглого столу на тему «Оновлення плану заходів з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020 року»  у відповідь на питання щодо легалізації одностатевих шлюбів повідомив наступне: «У зв’язку з великою кількістю звернень, питання потребує подальшого вивчення та опрацювання і наразі не може бути виконано».

Мін’юст запевняє, що інформація, яка поширюється у ЗМІ щодо подання законопроекту про легалізацію цивільного партнерства для одностатевих пар на розгляд Кабінету Міністрів України не відповідає дійсності.

Втім, як наголошує УП,  на аудіо- та відеозаписі чути, як  Владислав Власюк заявляє, що у плані дій з реалізації Національної стратегії у сфері прав людинизалишать запровадження в Україні цивільних партнерств.

“Ми лишаємо його у плані, воно там має бути. Незважаючи на те, що ми отримали дуже багато звернень, які просили виключити цей пункт, ми його лишаємо – це я точно кажу.

До четвертого кварталу 2019 року Кабмін має розробити та поставити на розгляд проект нормативно-правового акту про легалізацію в Україні зареєстрованого цивільного партнерства для одностатевих пар”, – сказав він під час круглого столу в офісі Омбудсмена.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...