ОСТАННІ НОВИНИ

Атракціони, конкурси та майстер-класи: компанія «Рудь» провела масштабне Свято Морозива у Львові

Вероніка Рой

|

У неділю, 10 червня, у Музеї народної архітектури і побуту імені Климентія Шептицького виробник морозива №1 в Україні – компанія «Рудь» (ПАТ «Житомирський маслозавод») провела для львівської малечі та їх батьків масштабне Свято Морозива. Для близько 10 тисяч відвідувачів організатори заходу підготували різноманітні майстер-класи, атракціони, розваги та чимало неочікуваних сюрпризів.

Як розповіла координатор проекту Свято Морозива від компанії «Рудь» Тетяна Хомяк, головна мета цьогорічного свята – ще більше яскравих вражень та позитивних емоцій.

«Компанія «Рудь» вже 13 рік поспіль проводить такі Свята Морозива. Це соціальний проект, який ми проводимо по всій території України. Навіть сьогодні, коли така важка ситуація в країні, ми впевнені, що діти – це найголовніше, і всі діти в нашій країні мають право на веселі свята, на чудовий настрій та щиру посмішку .

Ми хотіли, щоб для відвідувачів це було не просто свято, а саме родинне свято. Тому що немає нічого важливішого, аніж родинне спілкування. Ми вважаємо, що діти – це наше майбутнє, і потрібно робити все, щоб вони виросли у щасливій та  мирній країні. І найважливіше – це родинне спілкування. Саме тому в цьому році ми організували максимально багато родинних конкурсів, аби батьки зі своєю малечею могли весело привести час», – зазначила вона.

 

В цьому році компанія «Рудь» змінила механізм проведення Свята. Організатори спростили умови потрапляння на атракціони. Відтак, для того, щоб отримати квиток на активність, достатньо було придбати на Святі будь-яке морозиво «Рудь».

Загалом Свято Морозива було наповнене захопленими усмішками малечі та веселощами досхочу. Адже відвідувачам запропонували понад 18 різнопланових видів розваг: для будь-якого віку та різного спрямування. Справжньою несподіванкою стало розширення парку розваг. Окрім сцени, де ведучий у режимі нон-стоп, протягом 5 годин проводив різні конкурси, батли з дітками та їхніми друзями, відвідувачі могли відвідати Творчий бульвар, Родинну алею, Спортивну площу та Дитячий сквер. Також на Святі працювали декілька вільних від квитків і перепусток розважальних локацій.

Беручи участь у різноманітних конкурсах, гості могли виграти цінні призи, а також найсмачніше морозиво «Рудь».

За словами львів’янки Юлії, яка прийшла на Свято Морозива зі своїм сином Максимом, такий захід дозволяє батькам провести більше часу з дітками.

«В таку сонячну погоду Свято Морозива – це саме те, що потрібно. Адже мій син може провести гарно час і паралельно покуштувати смачне морозиво. Окрім цього, цей захід має чимало розваг, які піднімають настрій малечі та їх батькам», – вважає львів’янка.

Після Львова компанія «Рудь» поїде організовувати Свята Морозива до Івано-Франківська та Тернополя.

Більше цікавинок про Свято – за посиланням Svyato.rud.ua

Фото: Вероніка Рой та організатори свята

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...