ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові з’явиться друга команда в Прем’єр-лізі

Лаврентій Дубич

|

Місто Львів у наступному футбольному сезоні у Прем’єр-лізі представлятиме дві команди: ФК «Карпати» та ФК «Львів». Це стало можливим внаслідок рішення керівництва НК «Верес» фактично про об’єднання з львівським клубом. Про це йдеться в офіційній заяві президента НК «Верес» Богдана Копитка на офіційному сайті клубу.

 

Подаємо текст заяви цілком:

«Народний клуб «Верес» від моменту свого відродження став яскравим явищем в українському футболі. Всього за три роки ми разом пройшли шлях від нуля у професійному футболі до першої шістки прем`єр-ліги. Це стало можливим завдяки наполегливій праці, відсутності страху перед високими завданнями та тісній співпраці Народного клубу та «Лімо». Ми разом створили казку.

Нажаль розвиток «Вереса» значно перегнав розвиток футбольного господарства Рівненщини. Тому «Верес» був змушений переїхати. Ми зробили все, щоб червоно-чорні почувались у Львові комфортно. Цей сезон хоч і був яскравим та цікавим, та він показав низку проблем. Значна частина уболівальників Рівненщини не може відвідувати матчі улюбленої команди за двісті кілометрів від дому.

Тому було прийняте спільне рішення про повернення Народного клубу «Верес» до Рівного. Нинішня команда, яка має право виступу в Українській прем`єр-лізі, буде перейменована у Футбольний клуб «Львів».

Зі свого боку хочу зазначити, що ми й надалі будуватимемо дружні стосунки з рівненським клубом і футбольною спільнотою. Переконаний, «Верес» продовжить свою славну історію. І буде яскравим представником українського футболу. Дякую вам за співпрацю».

Відтак місто Львів наступного сезону матиме два представника в елітному вітчизняному чемпіонаті: ФК «Карпати», які зберегли прописку в Прем’єр-лізі, та відроджений ФК «Львів», який у сезоні 2008-2009 вже виступав у найвищому футбольному дивізіоні.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...