ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові відкриють виставку, присвячену 100-літтю незалежності Польщі

Омелян Шевчук

|

У Львівському Палаці мистецтв з 10 травня до 6 червня триватиме мистецька виставка «Сто літ!», що присвячена ювілею незалежності Республіки Польща. Урочисте відкриття виставки відбудеться 10 травня о 17.00 год. під патронатом консульства Республіки Польща у Львові.

 

«Сто літ!» — виставка художників, пов’язаних із Вроцлавською академією мистецтв імені Євгеніуша Гепперта. Як розповідають організатори, близько сотні нових, актуальних робіт польських митців — від абстракції до графіки та реалізму, фотографії, рисунку, покажуть у залах Палацу. У виставці беруть участь професори Вроцлавського університету, знані та молоді художники. Мета — представити найважливіші напрямки і тренди вроцлавського мистецтва.

«Показ вроцлавської виставки у всьому своєму багатстві, стилістичній та поколіннєвій різнорідності, різноманітності тем та способів їх опрацювання, дає нам надію, що класичний показ картин стане діалогом, різновидом спілкування з українським глядачем. І для обох сторін ця зустріч буде естетичною та інтелектуально наповненою», — сподіваються організатори заходу з Польщі.

Після показу у Львові виставку «Сто літ!» покажуть у Луцьку та Кам’янці-Подільському.

«Виставки польського мистецтва у Львівському Палаці проходять часто, але роботи митців з Вроцлавської академії мистецтв побачимо вперше. Маємо надію, що це стане початком плідної і якісної співпраці між двома культурними інститутами», — каже координатор виставки з України, заступниця директора ЛПМ з науково-мистецької діяльності, кандидат мистецтвознавства Ольга Луковська.

Довідка

Академія образотворчих мистецтв у Вроцлаві (Akademia Sztuk Pięknychim. Eugeniusza Geppertawe Wrocławiu) — польський вищий навчальний заклад. Заснована 1946 року, як вища державна школа образотворчих мистецтв, з 1996 року — академія. З 2008 року носить ім’я польського художника, першого очільника закладу — Євгеніуша Гепперта.

 

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...