ОСТАННІ НОВИНИ

Рятувальники третю добу борються з пожежею торфу на Яворівщині

Соломія Григор'єва

|

7 травня рятувальники ліквідовували горіння торфу в селі Бірки Яворівського району. Упродовж дня горіння торфу ліквідовано на площі 6,5 га, залишається тліти ще 3,5 га. До ліквідації пожежі залучили 77 рятувальників, 8 одиниць спецтехніки, 2 мотопомпи, автомобілі підвищеної прохідності УАЗ, КамАЗ та ЗіЛ.

 

Рятувальники здійснювали проливання водою тліючого шару торфу. Складність гасіння пожежі полягає у несприятливих погодних умовах, зокрема, сильному вітрі, а також відсутності близьких джерел водопостачання.

Нагадаємо, що повідомлення про пожежу на відкритій території на площі 10 га вогнеборці отримали ще 6 травня о 11:44. Упродовж двох днів рятувальники здійснюють гасіння тліючого шару торфу.

Роботи з ліквідації пожежі продовжуються.

Торф’яні пожежі відрізняються від решти пожеж тривалістю ліквідації та потенційною можливістю збільшення масштабів. Складність гасіння таких пожеж полягає у тому, що горіння проникає у більш глибокі шари торфу. При підземних пожежах, вогню на поверхні ґрунту немає, лише інколи він пробивається з-під землі, але скоро зникає. Але разом з тим, виділяється дим, який стелиться по поверхні. Для ліквідації таких пожеж потрібна значна кількість людських та матеріальних ресурсів.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...