«Карпати» вдома програли «Олександрії»

Юлія Шпак

|

У 29 турі УПЛ львівські «Карпати» поступилися «Олександрії» з рахунком 1:2. Про це пише Футбол 24.

«Карпати» забили швидкий гол – на подачу кутового вдало прийшов Нестеров. У другій половині першого тайму «Олександрія» перехопила ініціативу та зрінявла рахунок, коли Банада після рейду Цурікова скористався відскоком м’яча та розстріляв Шевченка.

На старті другої половини зустрічі вже «містяни» вийшли вперед. Грицук вирізав якісну діагональ на Сітала, а той вийшов сам на сам з голкіпером і влучно пробив у дальній кут. «Карпати» створили декілька моментів, щоб вирвати нічию, але успіху львів’яни не досягли.

Таким чином, «Олександрія» продовжила свою безпрограшну серію до 9 турів і перервала 4-матчеву переможну серію «Карпат». В активі «містян» – 36 очок і лідерство у нижній шістці. «Леви» з 32 балами залишилися на 9 місці в турнірній таблиці.

«Карпати» – «Олександрія» – 1:2

Голи: Нестеров, 4 – Банада, 35, Сітало, 52