ОСТАННІ НОВИНИ

«Львівавтодор» запевняє, що Личаківську ремонтують 14 годин на добу

Олександр Косик

|

На Личаківській триває останній етап капітального ремонту дороги. Станом на сьогодні роботи зосередженні на ділянці від вул. Б. Котика до вул. Пасічної. Як повідомив в.о. директора ЛКП «Львівавтодор» Роман Познанський, для оперативного виконання робіт ремонтні бригади працюють 14 годин на добу, з 08.00 год до 22.00 год.

 

«Станом на сьогодні роботи зосередженні на відрізку від вул. Б. Котика до вул. Пасічної. Від суботи, 24 березня, було перекрито рух транспортних засобів на вул. Личаківській на ділянці від вул. Долішньої до вул. Пасічної. Відбувається демонтаж трамвайної колії, дорожнього покриття на цьому відрізку. Для пришвидшення робіт збільшено кількість робочих годин. Зараз ремонтні бригади працюють 14 годин на добу, з 08.00 год і до 22.00 год. Труднощі в роботі виникають через скельну породу грунтів, на яку тут наштовхується техніка під час буріння опалубки під облаштування колектора», – розповів в.о. директора ЛКП «Львівавтодор» Роман Познанський.

За його словами, підрядна організація «Онур» тимчасово залучила техніку із вул. Замарстинівської для робіт на вул. Личаківській.

«Зараз відбуваються корекції проекту ремонту вул. Замарстинівської через невідповідність ґрунтів. Тому, щоб техніка не стояла, її тимчасово залучили до робіт на вул. Личаківській», – додав Роман Познанський.

Нагадаємо, 25 березня 2017 року розпочався капітальний ремонт вул. Личаківської (на ділянці від вул. Мечникова до вул. Пасічна з розворотним кільцем). Тендер на виконання робіт виграла компанія «Онур». Орієнтовна вартість робіт 6 млн. євро. Тут буде проведена капітальна реконструкція дорожнього покриття, заміна трамвайної колії, контактної мережі та інженерних мереж, зокрема колектора.

Реконструкція вулиці здійснюється у три етапи. Перший етап – це роботи на перехресті вул. Личаківської з вул. Мечникова. Другий етап – роботи на ділянці від вул. Круп’ярської до вул. Б. Котика. І третій етап – від вул. Б.Котика до вул. Пасічної.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...