ОСТАННІ НОВИНИ

Сьогодні Рада має покращити екологічне законодавство в бік захисту тварин

Лаврентій Дубич

|

Сьогодні, 22 березня, Верховна Рада України розгляне проект закону № 6598 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо імплементації положень деяких міжнародних угод та директив ЄС у сфері охорони тваринного та рослинного світу)», прийняття якого дозволить покращити екологічне законодавство в Україні в бік захисту тварин від жорстокого поводження. Відповідний документ включений у порядок денний сьогоднішнього парламентського засідання.

 

«Метою прийняття закону є імплементація положень міжнародних угод та директив ЄС у сфері охорони фауни та флори. Завданнями є охорона тварин та рослин, які охороняються міжнародними договорами…

Прийняття даного Закону буде сприяти приведенню українського законодавства у відповідність до міжнародних договорів з охорони фауни, флори, посиленню боротьби з жорстоким поводженням з тваринами та браконьєрством», – йдеться у пояснювальній записці до законопроекту.

Ініціаторами документу, окрім інших, виступили народні депутати України Павло Дзюблик, Іван Рибак, Дмитро Тимчук, Микола Кадикало, Ігор Васюник, Вадим Івченко, Остап Єднак.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...