ОСТАННІ НОВИНИ

Поблизу Львівського залізничного вокзалу збудують 11 багатоповерхівок і торговий центр

Катерина Родак

|

Виконавчий комітет Львівської міської ради 16 березня погодив будівництво 11 багатоповерхівок на вулиці Залізничній, 7.

 

Як відомо, раніше питання про затвердження містобудівних умов і обмежень ПрАТ «Торговий центр «А» члени виконкому переносили через намір сусіднього ЖК “Веселка” відмовитись від зведення дитсадка. Сьогодні ж виконком погодив будівництво житлового комплексу «Dolce Vita», який передбачає 11 багатоповерхівок, три підземні паркінги та торгівельний центр. Власне під будівництво торгового центру ПрАТ «Торговий центр «А» і отримав у 2007 році в оренду землю на Залізничній, 7. Цей договір міські депутати продовжили підприємству улітку минулого року.

Проектоване житло

Під час сьогоднішнього засідання виконком дав доручення міській Інспекції архбудконтролю проконтролювати, аби дитячий садочок за цією адресою забудовник звів в одній із перших черг.

Згідно даних платформи Youcontrol, засновником ПрАТ «Торговий центр «А» є є компанія з Віргінських островів «Монларк Файненс Лімітед» та Денис Сєребрінніков. Денис Сєребрінніков. Також є власником низки компаній у Києві та у Житомирські області ,які займаються будівництвом, лісництвом, мисливством, торгівлею та різними видами надання юридичних послуг. Зокрема, Сєрєбрєннікову належить ПП «Юридична фірма «Сільвер». Також він кілька разів називався адвокатом олігарха Сергія Курченка та у 2014 році представлявся як адвокат Одеського нафтопереробного заводу.

Додамо, що будівництво житла та продаж квартир «Торговий центр «А» на Залізничній,7 розпочав ще у 2017 році. Як йдеться у рішення Залізничного районного суду, поліція торік проводила рослідування стосовно підробки декларації про початок будівельних робіт забудовником від 4 березня 2017 року. Під час одного із судових засідань у цій справі керівник ПрАТ «Торговий центр «А» заявив, що такої декларації не підписував.

 

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...