ОСТАННІ НОВИНИ

Впродовж п’яти років у Львові можуть зникнути маршрутки

Єва Корнійчук

|

Сьогодні, 13 березня, інженерна комісія Львівської міської ради погодила проект ухвали Про підтримку електронної петиції про відмову міста від маршруток та перехід на «електротранспорт і зручні автобуси», яка на початку 2018 року зібрала понад півтисячі голосів львів’ян.

 

Як розповів заступник голови комісії, депутат фракції «Народний контроль» Віталій Свінціцький, у петиції пропонується реалізувати транспортну «революцію» за два роки. Водночас депутати більш реалістичним до виконання вважають 5-річний термін.

«Так, це рішення до певної міри є декларативним. Але ми не могли не підтримати петицію, адже вона отримала значну підтримку серед містян, яким просто набрид транспортний хаос, брудні та розбиті маршрутки, тіснява та хамство водіїв. Зрештою у петиції не йдеться про якісь нереалістичні речі. Люди просто хочуть мати зручний громадський транспорт, який їздитиме за чітким графіком, буде облаштований пандусами. Хочуть чекати автобуси на комфортних зупинках, оснащених електронними інформаційними табло», – пояснив рішення комісії депутат.

За його словами, ця петиція – сигнал для профільних чиновників, які повинні не лише випрошувати гроші із бюджету, а й нарешті почати виконувати свої прямі обов’язки.

«Це їхнє завдання – розв’язати транспортну проблему у Львові, напрацювати ефективну транспортну стратегію і врахувати при цьому побажання львів’ян.  Це завдання чиновників –створити умови, які дозволять подаватися на конкурс перевізників новим фірмам, що готові до ефективної співпраці з містом та надання якісних послуг мешканцям Львова», – додав Свінціцький.

 

Загрузка...
Загрузка...

Коментарі

  1. Після відміни маршруток будемо ходити пішки , у кого є здоров’я . Наша міська влада не здатна вирішити транспортну проблему Львова , багато пропонують але нічого не роблять .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...