ОСТАННІ НОВИНИ

Україна виборола п'яту золоту медаль на Паралімпіаді і вибилася на друге місце у командному заліку

Юлія Шпак

|

Україна виборола за сьогоднішній ранок шість медалей. Із них два золота – одне принесла біатлоністка із вадами зору Оксана Шишкова, друге – взяв наймолодший спортсмен команди Тарас Радь. Про це повідомляє ТСН.

 

Сьогодні до скарбнички української збірної додалися ще два срібла та дві бронзові медалі. Україна нині – друга в загальному заліку й має загалом 15 медалей, із яких п’ять – золоті.

Тарас Радь – наймолодший в українській збірній. Займається професійним спортом три роки. Жодного промаху. Живе в одній кімнаті з Яровим, який виграв золото позавчора, і це його теж надихало, каже Тарас.

Ще одна медаль – в Ігоря Рептюха. Вчора у лижних перегонах він став паралімпійським чемпіоном. До того мав бронзу. Напередодні записав відео – показав медалі.

«Привіт, Україно! Хочу презентувати вам медалі й найвищу нагороду в паралімпійському спорті. Тут у мене дві – золота медаль, отак вона виглядає, дуже важка і дуже красива. Не вистачає до комплекту срібної. Тому будемо намагатися», – сказав чемпіон Паралімпіади Ігор Рептюх.

Пообіцяв – і вже наступного дня виборов срібло. Третю свою медаль виборола Людмила Ляшенко – бронза.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...