ОСТАННІ НОВИНИ

Аеропорт Львів нарешті почне використовувати систему посадки 2 категорії

Андрій Котенський

|

У Аеропорті «Львів» нарешті сертифіковано Державіаслужбою інструментальну систему посадки 2 категорії (ILS CAT II), яка дозволяє заходити літакам на посадку від 30 метрів вертикальної видимості та 350 метрів горизонтальної. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила директор летовища Тетяна Романовська.

 

«Ще одна перемога та гарна новина у досягненнях нашого аеропорту сьогодні на передодні Нового 2018 року! ІІ САТ ILS System затверджена Державіаслужбою від сьогодні… Ми стали ще на крок вище у вдосконаленні нашої інфраструктури і готові обслуговувати більшу кількість рейсів з наявними меншими ризиками!», – повідомила Тетяна Романовська.

Реклама партнерів

Як відомо, у Львові через туман часто не могли здійснити посадку літаки, адже новітнє обладнання не могли використовувати на повну потужність без відповідних дозволів.  Час отримання відповідних дозволів тривав майже 5 років. Нова ж система робить аеропорт майже всепогодним.

Коментарі

  1. Це дійсно добра новина напередодні Нового року.Дуже часто через несприятливі погодні умови авіація втрачає свої переваги перед іншими видами транспорту, і пасажири замість того, щоб швидко дістатися місця призначення, змушені витрачати свій час на очікування в аеропорту

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.