Львівські «Карпати» з розгромним рахунком програли «Олександрії»

Юлія Шпак

|

У 17 турі УПЛ львівські «Карпати»  поступилися «Олександрії». Матч завершився з рахунком 3:0. Про це пише Футбол 24.

Після перемоги над «Шахтарем» «Олександрія» грала вдома проти «Карпат», які нещодавно змінили головного тренера. Перший тайм закінчився без голів та без небезпечних моментів. Напівмоменти мали Старенький («Олександрія») та Карраскаль («Карпати»).

Другий тайм суперники розпочали значно активніше. На 57 хвилині Швед замінив травмованого центрального захисника Перейру, і після цього оборона «Карпат» розсипалася зовсім. Спочатку Полярус добив сферу в сітку після сейву Підківки. Далі непорозуміння між Мірошниченком та Сеницею вартувало львів’янам другого пропущеного голу. На 78 хвилині Сениця хотів віддати передачу на воротаря, але зробив це дуже невдало – Пономар пас перехопив та добив “левів” – 3:0.

Команда Шарана з 18 очками залишається на 8 місці. Львів’яни – одинадцяті. Згодом «Карпати» зіграють проти «Олімпіка», а «Олександрія» вирушить до Полтави.