ОСТАННІ НОВИНИ

«Укроборонпром» звільнив директора Львівського авіаремонтного заводу

Юлія Шпак

|

Керівництво  «Укроборонпром» звільнило директора «Львівського державного авіаційно-ремонтного заводу» Олександра Кравчука. Про це повідомляє прес-служба концерну.

Як зазначають у «Укроборонпромі», при здійсненні Концерном своїх управлінських функцій щодо ДП «Львівський державний авіаційно-ремонтний завод» встановлено чисельні факти порушень та недоліків у фінансово-господарській діяльності підприємства та систематичне ігнорування його директором принципів політики прозорої закупівлі, яку спроваджує Концерн.

«За виявлені порушення керівника підприємства було притягнуто  до дисциплінарної відповідальності, а виявлені у 2016-2017 роках  матеріали щодо розтрати службовими особами ДП «ЛДАРЗ» коштів під час закупівлі товарно-матеріальних цінностей у взаємопов’язаних комерційних структур спрямовано до правоохоронних органів та зараз досліджують у рамках кримінальних проваджень», – йдеться у повідомленні.

Реклама партнерів

Також у «Укроборонпромі» зазначають,  що свідоме ігнорування та небажання вже відстороненого керівника ДП «ЛДАРЗ» виконувати розпорядчі документи Концерну, а саме– організувати повноцінну комплексу систему безпеки, здійснювати прозорі закупівлі на торговому електронному майданчику, дотримуватись вимог внутрішньої кооперації, що розширює спектр замовлень підприємства-учасників Концерну, зменшує собівартість продукції та послуг, підвищує ефективність діяльності, тощо.

Через умисне, демонстративне невиконання керівником підприємства наказів та розпоряджень Концерну, контракт з директором ДП «ЛДАРЗ»  розірвано.

Фото: Укроборонпром

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.