ОСТАННІ НОВИНИ

У Князева новий заступник, що пильнуватиме кадрове забезпечення

Андрій Котенський

|

Заступником Голови Національної поліції України призначено Ігоря Клименка. Таке призначення пов’язане з необхідністю більш уважного ставлення до питань дотримання дисципліни і законності в діяльності відомства. Про це Голова Національної поліції України Сергій Князєв повідомив сьогодні, 27 жовтня, під час засідання відомчої колегії у Львові, передає Департамент комунікації Національної поліції України.

«Попереджаю: приховування правопорушень з метою перекручування реального стану справ, невжиття адекватних заходів реагування до винних – є неприпустимими. Це моя принципова позиція, і вона залишається незмінною», – наголосив Князєв.

Відтак для приділення більшої уваги питанням дисципліни і законності в роботі поліції, а також захисту поліцейських, керівництвом відомства за погодженням з МВС України прийнято рішення про підвищення статусу підрозділу кадрового забезпечення Нацполіції.

Рішення було реалізоване шляхом уведення посади заступника Голови Національної поліції України – начальника Департаменту кадрового забезпечення. На посаду керівника цього підрозділу призначено генерала поліції третього рангу Ігоря Клименка.

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...