ОСТАННІ НОВИНИ

Працівники Добротвірської ТЕС вкотре долучились до волонтерської акції «Зелене місто»

Олесь ТЯГАЙ

|

У п’ятницю, 20 жовтня, ДТЕК Добротвіська ТЕС долучились до щорічної волонтерської акції «Зелене місто». Близько 40 працівників компанії взяли участь у толоці та прибрали територію навколо теплоелектростанції.

«Акція «Зелене місто» проводиться з ініціативи компанії ДТЕК. Цю акцію проводимо двічі на рік навесні прибираємо, щоб було чисто влітку, а восени вже йде підготовка до зимового періоду. Цього року вирішили прибрати паркову зону перед стацією, бо по ній рухається персонал на роботу і з роботи, щоб їм було приємно тут ходити. Акція є абсолютно добровільною і працівники із задоволенням до неї долучаються. Зона комфорту обмежується не тільки парканом подвір’я чи дверима квартири. Зона комфорту людини розповсюджується і на місто, де живемо ми і наші діти. Чисто там, де не смітять. Тож просимо добротвірців та гостей міста, при відвідуванні відпочинкових місць, прибирати за собою, берегти довкілля та цінувати природу», – розповів директор ДТЕК Добротвіської ТЕС Олег Таращук.

Учасникам акції надають рукавиці та мішки, проводять інструктаж з охорони праці і люди приступають до прибирання.

«Компанія вже неодноразово проводить такі волонтерські акції. Я особисто дуже вдячний компанії за такий проведений захід і дуже тішуся, що працівники ТЕС є небайдужими і долучаються до нього. Завдяки цій акції ми робимо наше селище кращим і чистішим та показуємо, що хочемо жити у кращому середовищі», – зазначив начальник відділу екології ДТЕК Добротвіської ТЕС Денис Шмат.

Як говорять самі учасники толоки, традиційна акція проводиться двічі на рік: напередодні Великодня і восени. Якщо у перші роки машини зі сміттям не встигали вчасно повертатися на завантаження, то з кожним роком територія стає все чистішою і сміття стає все менше.

«На електростанції я працюю вже 17 років. І вже 4 рік поспіль ми проводимо цю акцію. Ми добровільно зголошуються прийти на толоку, ніхто нас не примушує, тому що завжди повинен бути порядок і чистота. Звісно, перш за все не треба смітити, але є такі люди, які цього не розуміють, тому ми повинні після них прибирати. Приємно, коли йдеш на роботу, а довкола красиво і чисто», – поділилась думками працівниця відділу закупівель Оксана Браташ.

«Ми не лише самі прибираємо, й показуємо приклад для жителів селища Добротвір. З кожним роком до нас долучається все більше місцевих мешканців разом з дітьми», – додав провідний фахівець компанії Андрій Федина.

Варто додати, що окрім прибирання під час толок кожен підрозділ станції має закріплену за собою територію в селищі, на якій підтримує порядок впродовж цілого року.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...