ОСТАННІ НОВИНИ

Поляка, який зірвав у школі український прапор, оштрафували

Дарина Смеречанська

|

У Польщі мешканця Вроцлава Кшиштофа Мадея оштрафували на 1000 злотих (майже 7 тис. грн) за те, що він зірвав у місцевій школі український прапор та вигукував «українці – вбивці». Про це інформує Еspreso.tv.

Зазначається, що торік Мадей прийшов у початкову школу, де навчаються діти різних національностей, для яких організовують національні свята. В той день у закладі проходив український день у рамках проекту “Толерантний європеєць”. У школі на стіні висіла газета з українськими кольорами, а у вікнах були вивішені прапори України.

У суді повідомили, що Мадей зірвав газету, кинув їх на стіл бібліотекарці та почав кричати, що “українці є вбивцями”. Адвокат обвинуваченого наголосила, що Мадей мав на увазі не всіх українців, а лише членів ОУН-УПА, передає Gazeta Wroclawska.

Зазначається, що під час розслідування Мадей говорив слідчим, що “українські націоналісти під час Волинської різні вбивали дітей і вчителів”. Також він додав, що цей захід в школі – “це пропагування антисемітизму і расизму по-українськи”.

Обвинувачений наголосив, що повторив би свій вчинок ще раз.

З рішенням суду Мадей не погоджується і планує його оскаржувати. Також повідомляє, що не визнає своєї вини у підбурювання до національної ворожнечі.

 

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...