ОСТАННІ НОВИНИ

Димінський після ДТП сів у «Мерседес», щоб забрати свої речі, - адвокат

Катерина Родак

|

Адвокат львівського бізнесмена Петра Димінського Микола Лисий звинуватив слідство в упередженості, зокрема під час проведення експертизи ДНК.

«22 серпня суд надав дозвіл на відібрання зразків ДНК для проведення експертного дослідження. Упродовж 24-27 серпня уся країна, в т.ч експерти експертних установ МВС України , відпочивали з нагоди державного свята. Натомість 30-го серпня, А.Аваков повідомив, що «експертиза підтвердила, що в машині є сліди ДНК однієї людини», – написав М. Лисий у Facebook.

«В той же час, 5 вересня під час розгляду в апеляційному суді Львівської області апеляції А.Борща, який визнав, що керував автомобілем в момент вчинення ДТП, прокурор заявив, що висновків експертизи щодо слідів ДНК немає і про наявність висновків такої експертизи йому нічого не відомо. З урахуванням такої позиції прокурора суд змінив запобіжний захід Борщу з утримання під вартою на домашній арешт. Виникає резонне запитання: «Чому за наявності висновків експертиз, що Борщ не перебував у автомобілі, він продовжував тривалий час утримуватись під вартою і чому він знаходиться під домашнім арештом в даний час?», – йдеться у пості адвоката.

Він також вважає, що  своєю заявою щодо наявності висновків експертиз Аваков фактично звільнив експертів від роботи і наперед визначив результати експертизи.

«Вважаю, що зроблені Міністром МВС Аваковим та його радником Геращенком коментарі щодо даного кримінального провадження, в т.ч. заяви щодо результатів експертиз, обґрунтовано ставлять під сумнів висновки всіх експертиз, які проводяться підлеглими їм працівниками експертних установ, що входять до складу МВС України.

Безапеляційна заява Авакова щодо виявлення в автомобілі ДНК однієї людини також викликає дуже великі сумніви з огляду на наявність відеодоказів того, що Борщ А.В. в той день, керуючи автомобілем, який потрапив у ДТП, заїжджав на АЗС по вул. Чорновола у м. Львові, був за кермом цього автомобіля на СТО, а П.Димінський був в автомобілі уже після ДТП, забираючи особисті речі з понівеченої автівки. За викладених обставин наявність ДНК тільки однієї людини в даному автомобілі виключається», – розповів адвокат.

«Варто вказати, що П.Димінський , відповідно до робочого графіку 23-го серпня пройшов плановий медогляд у швейцарській клініці і, наголошую, жодних повісток про допити, дослідження чи відібрання якихось проб не отримував!», – додав Микола Лисий.

Як відомо, автомобіль Димінського потрапив у смертельну ДТП біля Львова. Згодом з’явилися деталі аварії.

Нещодавно у Львові проходили обшуки у місцях, що пов’язані із Димінським.

 

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...