ОСТАННІ НОВИНИ

Facebook заблокував «Варту-1». Як допомогти її відновити?

Катерина Родак

|

Facebook заблокував одну із найпопулярніших у Львові спільнот «Варта-1». Про це повідомив координатор спільноти Ігор Зінкевич.

За його словами, блокування відбулось ввечері 1 вересня. У спільноті перебувало більше 260 тисяч підписників.

«Варта1 – Варта1 було вимкнено через недотримання Загальних положень і умов спільноти Facebook. Ми хочемо забезпечити, щоб Facebook залишався безпечним та приємним середовищем для всіх.
Ця група залишатиметься доступною для адміністраторів групи, щоб вони могли редагувати назву та інформацію групи та видаляти існуючі публікації. Якщо ви видалите все, що не дозволено на Facebook, ви можете попросити нас переглянути його. Ми розглянемо оновлену групу, і якщо ми виявимо, що вона дотримується наших правил, ми її відновимо», – процитував І. Зінкевич повідомлення від Facebook.

Для того, щоб відновити сторінку, усіх небайдужих просять масово подати скарги до Facebook.
Порядок дій такий:
1. Перейдіть за посиланням:https://www.facebook.com/help/contact/164405897002583
2. У вікно “Web address (URL) of Page” вставте посилання, наведене нижче:
https://www.facebook.com/groups/govarta1/
3. У вікно “Detailed description” вставте текст, наведений нижче:
Я – один із 260 тисяч людей, яким подобається Фейсбук-група «Varta1 – Варта1» і я протестую проти її видалення. Я думаю, що це – добра сторінка, яка не порушує стандартів Фейсбук.
I am one of the 260,000 people who like the Facebook group “Varta1 – Варта1” and I protest against its removal. I think this is a good page that does not violate Facebook’s standards.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...