ОСТАННІ НОВИНИ

ДТЕК заплатить за вугілля Львівсько-Волинського басейну на 10% більше вже з 1 вересня

Олесь ТЯГАЙ, Львівський портал

|

Міністерство енергетики та вугільної промисловості підвищило ціну реалізації вугілля державних шахт на 10% – з 2000 до 2200 грн, щоб поліпшити ситуацію в енергобезпеці країни, повідомляє Gazeta.ua

Відповідне рішення було прийнято 30 серпня на нараді з питань визначення граничної ціни на вугільну продукцію, протокол якого розміщено на сайті відомства.

У документі наголошується, що нова ціна відповідає зростанню ціни вугілля на зовнішніх ринках. Діятиме з 1 вересня.

Як говориться в протоколі, присутній на нараді “Укртепло” пан Штипельман зазначив, що за квітень-серпень ціни на вугілля на зовнішніх ринках підвищилися більше, ніж на 15%.

Відзначається, що підвищення ціни вугілля держшахт дозволить нейтралізувати загрози енергетичній безпеці України шляхом заміщення дефіцитного антрацитового вугілля на вітчизняне вугілля газової групи, видобуток якого здійснюють держшахти.

Як повідомлялося, міністр енергетики Ігор Насалик заявляв про план реструктуризації вугільної галузі і вихід державних шахт на рівень беззбитковості в найближчі роки. За інформацією міністерства, Україна з 2020 року може відмовитися від імпорту антрациту.

Нагадаємо, що доля ДТЕК в продажах «Волинь-» та «Львіввугілля» в першому кварталі 2017 році становила 74%.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.