ОСТАННІ НОВИНИ

Завтра забудовник парку «Знесіння» спробує знову відвоювати свою правоту в суді

|

У вівторок, 8 серпня, у Львівському апеляційному господарському суді відбудеться розгляд апеляційної скарги, яку подав забудовник парку Знесіння компанія “Архібуд” – щодо рішення Господарського суду Львівської області про скасування договору оренди по вул. Довбуша, 15.

Початок засідання о 11:00, місце проведення – вул. Личаківська, 81. Ідеться про рішення Господарського суду від 7 квітня 2017 року про скасування договору оренди між Архібудом та Львівською міською радою на ділянці колишньої військової частини по вул. Довбуша 15, розміром 2,8 га (за винятком 722,6 кв. м., що перебувають у власності компанії, оскільки на цій території, що належала військовій частині, розташоване куплене “Архібудом” у військових майно).

На попереднє засідання від 12 липня представники забудовника, який власне ініціював цю апеляційну скаргу, не з’явилися, пояснюючи це часом відпусток.

Нагадаємо, що на засіданні 31 липня Львівський апеляційний господарський суд відхилив апеляцію ТзОВ “Архібуд” щодо рішення Господарського суду Львівської області від 28 квітня про стягнення шкоди, заподіяної забудовником внаслідок порушення законодавства про охорону навколишнього природного середовища на ділянці вул. Довбуша 15. Забудовник зобов’заний заплатити штраф у розмірі 76 040 грн.

Також, 2 серпня відбулося слухання у Львівському окружному адміністративному суді, на якому розглядалася справа за позовом Заступника військового прокурора Західного регіону України в інтересах держави до Державного реєстратора Обласного комунального підприємства Львівської обласної ради Бюро технічної інвентаризації та експертної оцінки про скасування незаконної реєстрації права власності ТзОВ “Архібуду” на незавершене будівництво на ділянці по вул. Довбуша 15.

Також, зазначимо, що на нещодавно опублікованій на сайті ЛМР карті незаконних забудов у Львові скандальну забудову по вул.Довбуша 15, навколо якої вже 10 років ведуться суди, зокрема даний судовий процес за позовом Військової прокуратури за підтримки громадськості до ТзОВ “Архібуду”  і ЛМР, не позначено.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...