ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові демонтовують незаконну заправку

|

Сьогодні, 7 серпня, з 12.00 год. розпочалися роботи з демонтажу автозаправної станції ПАТ «Фірма Львів-Петроль», розташованої на земельній ділянці площею 1,5 га на вул. Лемківській, 9. Як повідомили у юридичному департаменті ЛМР, демонтаж здійснюється відповідно до рішення Господарського суду.

«Відповідно до рішення Господарського суду від 27.10.2016 року у справі за позовом Львівської міської ради до ПАТ «Фірма Львів-Петроль» та ЛКП «Ратуша-сервіс», визнано недійсним Договір про спільну діяльність від 19.12.2000 року, укладеного між ЛКП «Ратуша-сервіс» та ПАТ «Фірма «Львів-Петроль», та зобов’язано ПАТ «Фірма «Львів-Петроль» усунути перешкоди в користуванні та розпорядженні земельною ділянкою Львівської міської ради, шляхом знесення збудованої на цій земельній ділянці автозаправної станції.

Постановою Вищого Господарського суду від 13.03.2017 року підтверджено рішення Господарського суду. Тому в травні цього року ми звернулися в Головне територіальне управління юстиції Львівської області щодо виникнення Постанови про прийняття виконавчого провадження щодо зобов’язання ПАТ «Фірма «Львів-Петроль» усунути перешкоди в розпорядженні та користуванні земельною ділянкою шляхом демонтажу збудованої на цій земельній ділянці автозаправної станції.

Виконавча служба дала певний час на добровільне виконання рішення суду. Однак добровільно його не було виконано. Тому на сьогодні, 7 серпня, на 12.00 год. було призначено примусове виконання рішення суду. Відповідно з 12.00 год. розпочався демонтаж автозаправної станції, яка знаходиться за адресою вул. Лемківська, 9», – розповів Мирослав Гавриляк, в.о. директора юридичного департаменту ЛМР.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...