ОСТАННІ НОВИНИ

Суд не дозволив мерії Львова влаштувати транспортну монополію

|

Суд визнав незаконним лист управління транспорту Львівської міськради про розірвання договору з приватним автобусним перевізником АТП-14630 і дозволив перевізнику й надалі працювати на його маршрутах. Відповідне рішення Господарського суду Львівської області оприлюднене в реєстрі судових рішень. Про це пише Zaxid.net.

Як зазначається в рішенні суду, приватний перевізник АТП-14630 звернувся до суду з проханням визнати недійсним лист управління транспорту ЛМР про дострокове розірвання з ним укладеного лише в квітні 2017 року договору на перевезення на 10 автобусних маршрутах.

У своєму листі управління транспорту мотивувало розірвання договору тим, що перевізник неодноразово порушив умови договору. Однак на судове засідання представник мерії не з’явився.

Розглянувши справу за присутності лише представника перевізника, суд вирішив визнати недійним лист управління транспорту про розірвання договору та дозволив АТП-14630 і надалі працювати на спірних маршрутах №15, 19, 21, 23, 26, 31, 36, 38, 42, 44.

Суд мотивував своє рішення тим, що в листі про розірвання договору не вказані маршрути, на яких перевізник погано працював.

«Відповідач повідомив перевізника про розірвання в односторонньому порядку договору з мотивів систематичного не виділення планової кількості транспортних засобів на міські автобусні маршрути. При цьому , відповідачем не зазначено маршрутів, на яких не виділялись автобуси, рейсів, які, на його думку, не були виконані, не зазначає дат, коли такі порушення умов договору зі сторони перевізника мали місце», – мовиться в рішенні суду.

Нагадаємо, 1 липня виконком ЛМР передав маршрути перевізника «Фіакр-Львів», з яким завершився договір, комунальному АТП-1.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...