ОСТАННІ НОВИНИ

«Ліків від сказу не існує». Лідер гурту «Друга ріка» розповів про свої «пригоди» після укусу собаки

|

Лідера гурту «Друга ріка» Валерія Харчишина покусав пес. Коли співак вирішив зробити вакцинацію від сказу, виявилося що цієї вакцини в Україні взагалі немає.

«Вчора, прогулюючись велосипедом, мене наздогноло оце страшко. Знаєте таких, вони відважно кидаються на колеса автомобілів/ноги байкерів та пісюни велосипедистів. Ось цей пацик, хряцнув мене за ногу. Ви знаєте, що в нашій країні, за протоколом ти маєш зробити — звернутися до травмпункту за місцем проживання, аби терміново провести вакцинацію від сказу. Не залежить від розміру та соціального ґатунку собаки. А ще піймати пса і відвезти до станції боротьби зі сказом тварин, або, як мінімум, до ветеринара», – розповів у Facebook співак.

За його словами, вакцину від старшої хвороби легально знайти не вдалося.

«Так ось, діагноз невтішний, якщо ти живеш в Україні і пес, що тебе вкусив, скажений. Причини дві. Вакцини немає не те, що за місцем реєстрації, а взагалі у цілій Україні і це вже абсолютно серйозно. Бо, якщо пес скажений, то вам слід підшуковувати найближче бюро ритуальних послуг, аби зомовити гарне соснове пальто. Ліків від сказу не існує. І якщо ви мрієте про спокійне життя, протягом інкубаційного періоду, залишається піймати пса і відвезти його на обстеження. Чим ми сьогодні і займалися протягом дня. Господар(синьолобий у стані загострення) пса не віддав, сказавши, шо то не його, а Люби, а її нема вдома, зробив кілька компульствних рухів, що мали нагадувати полювання на пса та видавав зі свого рота: “Баарсііік..” Друг американець, що був поруч, підкріпив мою думку про вилик поліції, там, за його словами, спираючись на свідків, пов’язали би господаря і песика, якого відвезли б до ветлікарні на карантин. Телефоную 102 і радію чемному спілкуванню з черговим, що фіксує все за кілька секунд. А потім телефонує розчарування на ім’я Сирота Руслан Анатолійович зі словами: “шо там у вас случілась?”
Коротко розповідаю про проблему, відсутність вакцини та задачу…
– Ви шо хатітє, шоб ми за сабачкай бєгалі?
– Нє, кажу, піймайте хоча б господаря, а він нам – пса)
– Ви хатітє, шоб ми сталі на вашу сторону?
– Ні, я прошу мені допомогти. Мене покусав пес.. Вакцини не…
– Слишал, слишал.. Обращайтєсь в суд..
– Та який суд, нам пса до ветеринара..
– Єдінствєнноє, шо ми можем – оформіть заявлєніє, када наряд асвабадится, будєтє ждать?
– Буду.
Кидає трубку..
– От єщьо собак ми нє ловілі..»,  -повідомив Харчишин.

За півгодини приїхав наряд простих, але абсолютно адекватних поліцейських, які легко вмовляють господаря видати пса.

«Той, коли побачив людей у формі, сам став псом і почав нервово штурхати песика і пхати його до будки-переноски, що виявилась замалою. Той, відповідно, втік. Тоді поліцейський сам покликав песика, і пристебнув йому повідок.  Далі був відділ по боротьбі зі сказом на Волинській, 12, що працює повні 4 дні, і до обіду в п’ятницю, бо ж на вихідних собаки ясно шо не кусають. Мій ветеренар запропонував мені тримати собаку у себе вдома протягом 10 днів. Якщо за цей час, песик не здохне, то й Ви будете жити довго та щасливо і колись 100% помрете, але не від сказу. Але запропонував зробити все за протоколом
І я поїхав до травмпункту, щоб почути, “вакцини немає, спостерігайте за собачкою…”
Але є аналог, їдьте купіть від столбняка вакцину, на всяк пож..

Я приїхав з новим ошийником(старий Барсік порвав) та з собачим кормом і відкрив ворота…
Бубка перестрибнув вольєр, дочекався коли брама відкриється і никивав п’ятами. Сподіваюсь, що це жага свободи, а не початок енцефалопатії;)

Вакцину знайшов. Ймовірно 100%-й контрабас, але є, хвалити Бога!

Барсіка знайшов у господаря. Передав нового ошийника зі світловідбивачем, шоб його раптом не збила машина і їжу. Будь мені, сука, тобто сучий сину, здоровий ще 8 днів!», – резюмував він.

 

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...