ОСТАННІ НОВИНИ

У Польщі заявили про затягування будівництва Польського дому у Львові

|

Постійні зміни проектів і в результаті збільшення витрат – так досі виглядало будівництво Польського дому у Львові, що затягується. Сеймова комісія зв’язків з поляками за кордоном вимагає детальної інформації від Міністерства закордонних справ, Сенату, Міністерства внутрішніх справа та адміністрації, а також організації «Польська спільнота» у справі цього проекту. Про це інформує Польське радіо.

Спочатку будівництво Польського дому у Львові мало коштувати 17 млн злотих (4 млн євро). Нині йдеться вже про 43 млн злотих (10 млн євро).

Від початку реалізації цієї інвестиції, тобто від 2013 року, проект постійно змінювали, – наголосив на засіданні комісії голова організації «Польська спільнота» (пол. Stowarzyszenie Wspólnota Polska) Даріуш Пйотр Боніславський. Він сказав, що за це відповідальність несе, в основному, Консультаційна рада, до складу якої входять, здебільшого, львівські поляки.

Реклама партнерів

Остаточної форми проект набув у 2016 році. Однак, будівельні роботи постійно продовжувалися. Ще цього місяця будуть представлені планові документи витрат на різні варіанти оздоблювальних робіт.

Голова сеймової комісії зв’язків з поляками за кордоном Анна Шмідт Родзєвич не вірить, що будівництво буде завершено наступного року, тобто у сторіччя незалежності Польщі. Не заваді цьому стоять темпи робіт та проблеми з їхнім фінансуванням. Ще однією проблемою є також не тільки все більший бюджет інвестиції, а й зволікання з перерахунком грошей підряднику.

Організація «Польська спільнота» запевняє, що завершить процедури, пов’язані з передачею відповідної суми в Україну. Цьогоріч мова йде про понад 4 млн злотих (940 тис. євро).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...