ОСТАННІ НОВИНИ

Щоб відремонтувати усі понищені ліфти у Львові потрібен мільярд

|

Сьогодні, 8 червня, на пленарному засіданні сесії Львівської міської ради прийняли рішення про затвердження Програми технічної експертизи, модернізації, ремонту, заміни та диспетчеризації ліфтів у житлових будинках та закладах охорони здоров’я м. Львова на період 2017-2023 роки.

Як повідомляє департамент житлового господарства та інфраструктури, ліфтове обладнання з року в рік старіє. Ліфти, які відпрацювали 25-річний ресурс, підлягають технічному обстеженню для вирішення питання їх ремонту і подальшої експлуатації. У департаменті зазначають – ці ліфти вимагають заміни чи модернізації.

Враховуючи позитивну динаміку виконання ремонтних робіт ліфтового господарства за попередні періоди, розроблено Програму технічної експертизи, модернізації, ремонту, заміни та диспетчеризації ліфтів у житлових будинках та закладах охорони здоров’я м.Львова на період 2017-2023 роки.

Термін реалізації Програми розрахований на 2017-2023 роки та включає два етапи: 2017-2020 роки та 2021-2023 роки. Загальна сума коштів, що необхідні на ремонт 2189 ліфтів, складає 996,9 млн.грн.

Детальніше про Програму технічної експертизи, модернізації, ремонту, заміни та диспетчеризації ліфтів у житлових будинках та закладах охорони здоров’я м. Львова на період 2017-2023 роки можна прочитати за посиланням.

 

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...