ОСТАННІ НОВИНИ

Рада знову провалила санкції проти Януковича та його оточення

|

Верховна Рада не проголосувала за проект постанови, яким пропонувалося РНБО ввести санкції проти Віктора Януковича та його оточення. Проект постанови №5350 декілька разів вносили на голосування, однак він не набрав відповідної кількості голосів, пише УП.

«Я не розумію, як може так бути, коли пропонується українським парламентом запровадити санкції проти найвищого керівництва Януковича, яке знищувало нас усіх українських громадян на Майдані і яке організувало війну проти України. Колеги, доопрацюємо – будемо давати нові варіанти», – сказав після голосування спікер ВР Андрій Парубій.

Цей законопроект стосується, зокрема, екс-президента Віктора Януковича та ряду колишніх українських чиновників, які входять у його найближче оточення – Віталія Захарченка, Віктора Пшонки, Миколи Азарова тощо.

Реклама партнерів

«Схвалити та внести на розгляд Ради національної безпеки та оборони України пропозиції щодо застосування персональних санкцій за створення реальних та/або потенційних загроз національним інтересам, національній безпеці, суверенітету і територіальній цілісності України, сприяння терористичній діяльності (додаються)», – сказано у проекті постанови.

Авторами проекту постанови виступили нардепи Ганна Гопко, Марія Іонова, Єгор Соболєв та Андрій Павелко.

Так, у списку осіб, проти яких пропонувалося ввести санкції, є:

Янукович Віктор

Захарченко Віталій

Пшонка Віктор

Присяжнюк Микола

Клюєв Андрій

Ратушняк Віктор

Янукович Олександр

Пшонка Артем

Клюєв Сергій

Азаров Микола

Курченко Сергій

Табачник Дмитро

Арбузов Сергій

Іванющенко Юрій

Клименко Олександр

Ставицький Едуард

Якименко Олександр

Фірташ Дмитро

Азаров Олексій

Богатирьова Раїса

Зубрицький Віктор

Як відомо, у березня 2017 року Комітет постійних представників країн-членів ЄС (COREPER) на зустрічі у Брюсселі схвалив рішення продовжити санкції проти екс-президента України Віктора Януковича так його оточення на рік.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...