ОСТАННІ НОВИНИ

Суд зобов’язав націоналізувати «Дніпроавіа» Коломойського

|

Рішенням господарського суду за представництва Дніпропетровської обласної прокуратури 94,5% акцій ВАТ “Авіаційна компанія “Дніпроавіа” зобов’язано списати на користь держави.

Про це у себе на сторінці в Facebook заявив генеральний прокурор Юрій Луценко.

«Сьогодні рішенням господарського суду за представництва Дніпропетровської обласної прокуратури 94,5% акцій ВАТ «Авіаційна компанія «Дніпроавіа» зобов’язано списати на користь держави», – написав він.

Реклама партнерів

Генеральна прокуратура України розслідує факти на предмет законності приватизації ВАТ «Авіакомпанія «Дніпроавіа».

Як пише Економічна правда, ФДМ наприкінці серпня 2009 року продав 94,572% акцій «Дніпроавіа» «Галтера» за 59,017 млн гривень при стартовій ціні 58,415 млн гривень.

В результаті, авіакомпанією після приватизації, через ТОВ «Галтера» володіє фінансово-промислова група «Приват», співвласником якої є бізнесмен Ігор Коломойський.

Спільне українсько-угорське підприємство «Увекон» в лютому 2016 року також ще стало переможцем конкурсу з відбору оцінювача для визначення вартості контролю в ПАТ “Одеський припортовий завод” для їх подальшого продажу на приватизаційному аукціоні.

“Увекон”, зокрема, вже проводив оцінку пакетів акцій “Стахановського заводу феросплавів”, “Запоріжсталі”, “Оболоні”, Херсонського і Кременчуцького нафтопереробних заводів, аеропортів “Бориспіль” і “Київ”, майна КГЗКОРу і шахти ім.Засядька.

Згідно з інформацією в держреєстрі, власником СП “Увекон” є його керівник Володимир Шалаєв.

«Дніпроавіа» здійснює регулярні та чартерні авіарейси в країни Європи, Близького Сходу, СНД.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...