ОСТАННІ НОВИНИ

Валерій Веремчук: «Влітку Львів «спав», а ремонти доріг почали робити у листопаді»

|

Представник  комісії фінансів та планування бюджету Львівської міської ради депута Валерій Веремчук про ремонти доріг у Львові та їх станом після зими: 

«Основний акцент цього року всі райони міста робитимуть на ремонті доріг і хідників – капітальному і поточному. Це правильно, адже після зими стан асфальтного покриття подекуди став аварійним. Наприклад, у Личаківському районі на капітальні роботи витратять 22 млн грн., у Франківському – майже 17 млн. Величезний обʼєм робіт запланований на Сихові, де ремонти триватимуть практично на усіх головних вулицях – пр. Червоної Калини, Хоткевича, Трильовського, Зубрівській, Сихівській, Чукаріна, Скрипника тощо.

Торік обурювало, що влітку Львів «спав», а ремонти подекуди починалися аж у листопаді – в багнюці, під дощем. Як пояснили голови райадміністрацій основна причина затримок – ускладнена законодавством процедура оголошення тендерів, що іноді забирає місяці. Втім, зазначили і на відсутність комунікації між районами та «Водоконалом» і «Львівтеплоенерго», що сповільнює уже самі роботи – багато часу витрачається на  зʼясовування інформації про мережі, на те, хто, як і коли має їх ремонтувати-прокладати. Сподіваюся, цьогоріч ситуація виправиться».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...