ОСТАННІ НОВИНИ

Відключати електроенергію у Львові поки не будуть, втім мешканців просять економити її

|

Станом на 15.00 год. 16 лютого до ПАТ «Львівобленерго» не надходило інформації про введення «віялових» чи аварійних відключень на Львівщині.  Про це повідомив сьогодні під час брифінгу головний диспетчер – начальник центральної диспетчерської служби ПАТ «Львівобленерго» Олег Халавка, інформує прес-служба «Львівобленерго».

«Наразі ми не маємо жодної офіційної інформації і не застосовуємо будь-яких графіків аварійних вимкнень або погодинних вимкнень. Ці графіки розроблені, затверджені і готові до застосування. Але окремого розпорядження від НЕК «Укренерго», що їх потрібно готувати до роботи, ми не маємо», — розповів Олег Халавка.

Як пояснюють фахівці, надзвичайна ситуація в енергетиці не означає, що одразу ж автоматично будуть вимкнення електроенергії. Надзвичайні заходи спрямовані насамперед для збільшення обсягів виробництва електроенергії, оптимізації роботи електоростанцій тощо.

Якщо ж вимкнень уникнути не вдасться, ПАТ «Львівобленерго» повідомлятиме про них через засоби масової інформації та веб-сайт компанії.

«Графіки аварійних вимкнень застосовується у випадку аварійної ситуації. Вони можуть бути введені в дію за командою диспетчера НЕК «Укренерго» і мають бути виконані за 15 хвилин. Точного часу, на скільки вони будуть застосовані, немає. Також є ще графіки погодинних вимкнень. Про їх введення нас мають повідомити за три доби, а ми, в свою чергу, за добу повідомимо мешканців через засоби масової інформації і наш офіційний сайт», — розповів Олег Халавка.

Нагадаємо, що через брак вугілля на теплових станціях в Об’єднаній енергетичній системі України виник дефіцит електричної потужності в години максимального навантаження.

Тож енергетики звертаються до мешканців міста Львова та області з проханням не вмикати без потреби потужні побутові електроприлади вранці з 8 до 10 год. та  ввечері з 20 до 22 год. (години найбільшого споживання електричної енергії).

Нагадаємо, Кабінет Міністрів ввів надзвичайний стан в енергетиці.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...